Prezentujemy zapis audio Boskiej Liturgii, która była odprawiona w katedrze prawosławnej Przemienienia Pańskiego w Lublinie w piątek zakończenia święta Wniebowstąpienia Pańskiego 29 maja 2026 r. Nabożeństwo celebrował proboszcz lubelskiej parafii katedralnej ks. mitrat Andrzej Łoś, a śpiewał ks. protodiakon Marek Waszczuk.
Galeria
Boska Liturgia w katedrze prawosławnej Przemienienia Pańskiego w Lublinie w piątek zakończenia święta Wniebowstąpienia Pańskiego
Boska Liturgia w katedrze prawosławnej Przemienienia Pańskiego w Lublinie w piątek zakończenia święta Wniebowstąpienia Pańskiego
Boska Liturgia w katedrze prawosławnej Przemienienia Pańskiego w Lublinie w piątek zakończenia święta Wniebowstąpienia Pańskiego
Boska Liturgia w katedrze prawosławnej Przemienienia Pańskiego w Lublinie w piątek zakończenia święta Wniebowstąpienia Pańskiego
Boska Liturgia w katedrze prawosławnej Przemienienia Pańskiego w Lublinie w piątek zakończenia święta Wniebowstąpienia Pańskiego