Boska Liturgia w lubelskiej katedrze

Boska Liturgia w katedrze prawosławnej Przemienienia Pańskiego w Lublinie w piątek zakończenia święta Wniebowstąpienia Pańskiego

Prezentujemy zapis audio Boskiej Liturgii, która była odprawiona w katedrze prawosławnej Przemienienia Pańskiego w Lublinie w piątek zakończenia święta Wniebowstąpienia Pańskiego 29 maja 2026 r. Nabożeństwo celebrował proboszcz lubelskiej parafii katedralnej ks. mitrat Andrzej Łoś, a śpiewał ks. protodiakon Marek Waszczuk.

Galeria

Kontynuując korzystanie z tego serwisu zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close