Kazanie na święto Narodzenia Bogarodzicy

Kazanie głosi ks. mitrat Mirosław Wiszniewski

W tym roku święto Narodzenia Bogarodzicy przypadło według starego stylu w piętnastą niedzielę po święcie Pięćdziesiątnicy. Z tytułu tego jednego z dwunastu wielkich świąt w kalendarzu liturgicznym kazanie w cerkwi katedralnej w Lublinie wygłosił ks. mitrat Mirosław Wiszniewski. W swojej homilii ojciec Mirosław nawiązał do czytanej w tym dniu Ewangelii wg św. Mateusza – Marta i Maria, a także wyłuszczył istotę święta Narodzenia Bogarodzicy.

Kazanie głosi ks. mitrat Mirosław Wiszniewski

Kontynuując korzystanie z tego serwisu zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close