Kazanie w dwudziestą drugą niedzielę po Pięćdziesiątnicy

Kazanie głosi JE abp Paisjusz

W dwudziestą drugą niedziele po święcie Pięćdziesiątnicy kazanie w czasie Boskiej Liturgii wygłosił goszczący w Lublinie JE abp Paisjusz – ordynariusz Prawosławnej Diecezji Przemysko-Gorlickiej. W swojej homilii władyka nawiąał do czytanej w tym dniu Ewangelii wg św. Łukasza: o uzdrowieniu opętanego.

Kazanie głosi JE abp Paisjusz

Fot. Aleksander Kowalski

Kontynuując korzystanie z tego serwisu zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close