W dwudziestą drugą niedziele po święcie Pięćdziesiątnicy kazanie w czasie Boskiej Liturgii wygłosił goszczący w Lublinie JE abp Paisjusz – ordynariusz Prawosławnej Diecezji Przemysko-Gorlickiej. W swojej homilii władyka nawiąał do czytanej w tym dniu Ewangelii wg św. Łukasza: o uzdrowieniu opętanego.

Fot. Aleksander Kowalski
