Kazanie w niedzielę po Bożym Narodzeniu

Kazanie głosi ks. mitrat Andrzej Łoś

Kazanie w niedzielę po święcie Narodzenia Chrystusa, która jest dedykowana pamięci św. św. Józefa Sprawiedliwego, Dawida Króla i Jakuba – brata Pańskiego wygłosił w lubelskiej katedrze ks. mitrat Andrzej Łoś. W swojej homilii proboszcz lubelskiej parafii katedralnej nawiązał do czytanej w tym dniu Ewangelii wg św. Mateusza o ucieczce i powrocie Jezusa z Egiptu.

Kazanie głosi ks. mitrat Andrzej Łoś

Kontynuując korzystanie z tego serwisu zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close