Kazanie w niedzielę po święcie Objawienia Pańskiego

Kazanie w niedzielę po święcie Objawienia Pańskiego

Kazanie w niedzielę po święcie Objawienia Pańskiego w lubelskiej cerkwi katedralnej wygłosił ks. mitrat Jerzy Łukaszewicz. W swojej homilii wikariusz lubelskiej parafii katedralnej nawiązała do czytanej w tym dniu Ewangelii wg św. Mateusza – początek nauczania w Kafarnaum.

Kazanie w niedzielę po święcie Objawienia Pańskiego

Kontynuując korzystanie z tego serwisu zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close