Kazanie w ósmą niedzielę po Pięćdziesiątnicy

Kazanie głosi ks. mitrat Jerzy Łukaszewicz

Kazanie w ósmą niedzielę po święcie Pięćdziesiątnicy wygłosił w lubelskiej katedrze Przemienienia Pańskiego  ks. mitrat Jerzy Łukaszewicz. W swojej homilii wikariusz lubelskiej parafii nawiązał do czytanego w tą niedzielę fragmentu Ewangelii wg św. Matusza o nakarmieniu pięciu tysięcy.

Kazanie głosi ks. mitrat Jerzy Łukaszewicz

Kontynuując korzystanie z tego serwisu zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close