Nowi prawosławni wierni

W niedzielę świętej Pięćdziesiątnicy w katedrze prawosławnej w Lublinie nasz arcypasterz JE abp Abel powitał w naszej cerkwi nowych wiernych prawosławnych – braci: Piotra, Borysa i Dawida i wręczył na pamiątkę ikony Bogarodzicy. Więcej→

Kontynuując korzystanie z tego serwisu zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close