Nowi prawosławni wierni
W niedzielę świętej Pięćdziesiątnicy w katedrze prawosławnej w Lublinie nasz arcypasterz JE abp Abel powitał w naszej cerkwi nowych wiernych prawosławnych – braci: Piotra, Borysa i Dawida i wręczył na pamiątkę ikony Bogarodzicy. Więcej→
