Święto Wniebowstąpienia Pańskiego w Sławatyczach
Na święto Wniebowstąpienia Pańskiego Grażyna Hankiewicz odwiedziła Sławatycze, gdzie w cerkwi Opieki Matki Bożej była sprawowana uroczysta Boska Liturgia. Więcej→
Na święto Wniebowstąpienia Pańskiego Grażyna Hankiewicz odwiedziła Sławatycze, gdzie w cerkwi Opieki Matki Bożej była sprawowana uroczysta Boska Liturgia. Więcej→
W kolejnej galerii fotograficznej Grażyny Hankiewicz prezentujemy zdjęcia ze Sławatycz, gdzie we wtorek 6 stycznia w cerkwi Opieki Matki Bożej zostało odprawione nabożeństwo wigilijne Bożego Narodzenia. Więcej→
W galerii fotograficznej Grażyny Hankiewicz prezentujemy zdjęcia ze Sławatycz, gdzie w cerkwi Opieki Matki Bożej we czwartek 29 maja była celebrowana uroczysta Boska Liturgia z okazji święta Wniebowstąpienia Pańskiego. Więcej→
Nabożeństwa Wielkiego Tygodnia przybliżają nas do święta wszystkich świąt – Paschy Chrystusowej. W Wielki Piątek Grażyny Hankiewicz odwiedziła cerkwie w Sławatyczach i Janówce, gdzie utrwaliła piękne chwile wieczerni z wynosem Płaszcznicy. Więcej→
W kolejnej galerii fotograficznej Grażyny Hankiewicz prezentujemy zdjęcia ze Sławatycz. Tym razem fotografik odwiedziła cerkiew Opieki Matki Bożej, gdzie we czwartek 13 kwietnia miał miejsce mini koncert pieśni Wielkopostnych. Więcej→
Kontynuując korzystanie z tego serwisu zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej...
The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.