Święto Wniebowstąpienia Pańskiego w Sławatyczach
Na święto Wniebowstąpienia Pańskiego Grażyna Hankiewicz odwiedziła Sławatycze, gdzie w cerkwi Opieki Matki Bożej była sprawowana uroczysta Boska Liturgia. Więcej→
Na święto Wniebowstąpienia Pańskiego Grażyna Hankiewicz odwiedziła Sławatycze, gdzie w cerkwi Opieki Matki Bożej była sprawowana uroczysta Boska Liturgia. Więcej→
W galerii fotograficznej Grażyny Hankiewicz prezentujemy zdjęcia ze Sławatycz, gdzie w cerkwi Opieki Matki Bożej we czwartek 29 maja była celebrowana uroczysta Boska Liturgia z okazji święta Wniebowstąpienia Pańskiego. Więcej→
W kolejnej galerii fotograficznej Grażyny Hankiewicz prezentujemy zdjęcia ze Sławatycz z cerkwi Opieki Matki Bożej, gdzie 16 czerwca była celebrowana uroczysta Boska Liturgia w dniu święta Wniebowstąpienia Pańskiego. Więcej→
W kolejnej galerii fotograficznej Grażyna Hankiewicz utrwaliła malownicze momenty z uroczystości święta Wniebowstąpienia Pańskiego w cerkwi Opieki Matki Bożej w Sławatyczach. Więcej→
W kolejnej galerii fotograficzną Grażyna Hankiewicz z Grupy „Motycz” zabiera nas do Sławatycz. Tym razem autorka udokumentowała Święto Wniebowstąpienia Pańskiego w cerkwi Opieki Matki Bożej w Sławatyczach. Więcej→
Kontynuując korzystanie z tego serwisu zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej...
The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.